Умови для Відпочинку

Важливу роль в естетичному вихованні студентів академії грають конкурсні вечори, які традиційно проводяться щороку, і в яких максимально проявляється ініціатива і творчість студентів, такі як: “Про моєї професії – жартома і серйозно”, “Візитка першокурсника”, “Міс академія”, а також концерти художньої самодіяльності студентів.

Худсам Лица Прыжок

Протягом року студентський клуб постійно займається організацією відвідувань оперних і балетних вистав, драмтеатрів, музеїв.

При студентському клубі діють: хор української пісні, хореографічний колектив, вокально-інструментальний ансамбль, колектив естрадної пісні, танцювальний колектив. Адміністрація ВНЗ приділяє велику увагу матеріальній базі клубу. Він оснащений сучасною аудіо-, відеоапаратурою та світлотехнікою.

Академія також велике значення приділяє спортивній підготовці студентів. На її території діє сучасний спортивний комплекс для занять фізичною культурою і спортом. У нього входять: басейн для плавання, ігровий зал, спеціалізовані зали для гімнастики, боксу і фехтування. Найбільш популярні такі види занять: баскетбол (жіночий, чоловічий), волейбол (жіночий, чоловічий), футбол (міні і великий), теніс (настільний, великий), стрільба кульова, бокс, плавання, шейпінг, аеробіка, ритмічна гімнастика, східні єдиноборства.

Группа

Сумісно зі студентами обладнані приміщення, де можна зайнятися настільним тенісом, аеробікою, гирьовим спортом і атлетичною гімнастикою на тренажерах.
Навчально-тренувальні заняття в спортивному комплексі зі студентськими збірними командами проводяться з наступних видів спорту:

– баскетбол (чоловіки);Спорт

– баскетбол (жінки);

– волейбол (чоловіки);

– волейбол (жінки);

– Футбол;

– настільний теніс;

– бокс;

– стрільба кульова;

– плавання;

– шахи;

– шашки.

 

Робота з групами здоров’я студентів і співробітників проводиться за такими видами спорту:

Занятия

– плавання;

– шейпінг;

– аеробіка;

– волейбол.

– аеробіка;

– шейпінг;

– баскетбол;

– теніс;

 

 

 

 

Кожен зі студентів академії може відпочити в студентському таборі «Дружба», який знаходиться в курортному районі Чорноморка і належить ОНАХТ. Оздоровчий табір «Дружба» розташований в самій південній частині міста Одеси на мальовничому березі Чорного моря в унікальній кліматичній зоні, де морський і степове повітря благотворно впливають на організм людини.

Спортзал 2

Також студенти та викладачі можуть оздоровитися в таборі відпочинку «Південний Буг», що знаходиться на березі річки Південний Буг неподалік від г.Саврань.